Naider Napisano 18 Czerwiec 2023 Napisano 18 Czerwiec 2023 Czy ktoś rozszyfruje pochodzenie tej obraczki i jej lata?
adamus73 Napisano 19 Czerwiec 2023 Napisano 19 Czerwiec 2023 Austro-Węgry, sygnatura importowa, stosowana w latach 1901-1922.
Naider Napisano 19 Czerwiec 2023 Autor Napisano 19 Czerwiec 2023 Dzięki adamus73, to by się zgadzało bo wiele monet też Austro-Węgierskich w pobliżu wychodziło :)
Pytanie
Naider
Czy ktoś rozszyfruje pochodzenie tej obraczki i jej lata?
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.