toska Napisano 22 Czerwiec 2022 Napisano 22 Czerwiec 2022 Z dniem 30 bieżącego miesiąca mija termin złożenia deklaracji ceeb czyli czym w czym jak i poco palimy. No i tu dylemat co wpisać żeby sobie w brodę nie pluć.
karpik Napisano 22 Czerwiec 2022 Napisano 22 Czerwiec 2022 Co się boisz? Już jakiś "podymny" podatek mają wprowadzić czy takowego się (znając życie słusznie) spodziewasz?
toska Napisano 22 Czerwiec 2022 Autor Napisano 22 Czerwiec 2022 No to też właśnie co wpisywać to co najbardziej ekologicznej czy też to co najtaniej wychodzi coby jaskinię ogrzać.
karpik Napisano 22 Czerwiec 2022 Napisano 22 Czerwiec 2022 15 minut temu, toska napisał: No to też właśnie co wpisywać to co najbardziej ekologicznej czy też to co najtaniej wychodzi coby jaskinię ogrzać. Jak wszelkie opały będą tak drożeć, to ekologicznie będzie najtaniej
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.