Skocz do zawartości

Problem z Garrettem Ace 250


Piastek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wykrywaczem który postaram się szczegółowo opisać.

Zaczęło się jakiś czas temu, kiedy wykrywacz grał jak opętany (nieważne gdzie czy w polu czy w lesie) dodam, że nie było w pobliżu linii energetycznych ani nie miałem telefonu przy sobie. Po wymianie baterii i zrobieniu resetu dalej to samo. Miewał chwile gdzie mniej się wzbudzał i nawet dało się cokolwiek znaleźć a dzisiaj całkiem przestał reagować na  jakikolwiek metal. Na trybie all metal na maksymalnej czułości nie widzi nawet puszki po piwie. Kolejny reset i kolejne nowe baterie również nie pomogły. Po zdjęciu osłony, cewka wygląda w porządku, ma malutkie ryski ale żadnych odprysków. Niestety nie mam  nikogo znajomego z Garrettem gdzie  mógłbym podłączyć moją cewkę. Czytałem podobne problemy ale nie do końca te same objawy.

Czy spotkaliście się z podobnym problemem ?
Czy po tych objawach da się stwierdzić co może powodować problem? Kabel, cewka czy elektronika?

Mam świadomość, że przez internet nie da się pomóc do końca, ale może chociaż ktoś potrafi wskazać możliwą przyczynę ?

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękuje z góry za poświęconą chwilę. Właśnie wygląda na to, że jednego nie ma, z tych dwóch białych kabelków powinny chyba wychodzić 2 różne z tego co widziałem na schemacie, wygląda na to jakby jeden się odlutował i postrzępił a reszta została w izolacji i nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widzę że w tej czarnej izolacji (na zdjęciu widać) urwany jest jeden kabelek, nie było widać zupełnie.

prosiłbym właśnie o zdjęcie sprawnej wtyczki, najlepiej kilka żeby było widać i moment będzie naprawione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie