Skocz do zawartości

Tesoro Cibila naprawa?


Bolex

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam stara tesoro Cibole która kupiłem  lata temu, od kilku lat leży na półce bo były problemy z przewodem którego wówczas nie sposób było mi naprawić samemu bądź przez znanego mi elektryka 

 Czy jeszcze ktoś w Polsce trudzi się naprawa tego antycznego sprzętu? Pozdrawiam gorąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Czy jeszcze ktoś w Polsce trudzi się naprawa tego antycznego sprzętu

Antyczny, nie antyczny - moja żona Cibolą niejedną klamrę wyjęła z ziemi, ja Vaquero podobnie. A od paru lat jak mamy Deusa, to ani jednej ? Szło się - i ciach, bach! Fant. Teraz wykresy, identyfikacje, sranie w banię, sprzęt fajny i owszem, tylko farszu w tych pierogach nie ma. Chyba że sami go wybraliśmy jeszcze w czasach tesoraków, bo kręcimy się po swoich śladach. Ale z tesorakiem wchodziło się na nowy teren i raz dwa wyławiało konkrety. Z Deusem można czesać i czesać... Żadna pierdoła się nie uchowa, ale konkrety pochowały.

A co do meritum, to sam przyłączam się do pytania. Zasłużone tesoraki poszły w kąt, a przydałoby się przynajmniej w jednej z sond wymienić cały przewód.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie