Jump to content

Eksplozja niewybuchu w Czarnowie na Mazowszu. Nie żyje dwóch mężczyzn


Recommended Posts

Jak donosi RMF FM w Czarnowie (woj. mazowieckie, pow. ostrołęcki) doszło do eksplozji niewybuchu. Zginęło dwóch mężczyzn: 29- i 35-latek.

Eksplozja nastąpiła ok. godz. 14 w budynku gospodarczym. Jak informuje RMF FM, w pobliżu pracują policja i straż pożarna. Służby wytyczyły strefę bezpieczną o promieniu 200 metrów. Na miejsce jadą saperzy. 

Wkrótce więcej informacji.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25057680,eksplozja-niewybuchu-w-czarnowie-na-mazowszu-nie-zyje-dwoch.html#s=BoxOpLink

Link to comment
Share on other sites

Do tragicznego wydarzenia doszło we wsi Czarnowo, w okolicy Ostrołęki. Jak podają służby, eksplodował niewybuch. Zginęło dwóch mężczyzn.

Policja zgłoszenie otrzymała po godzinie 13. We wsi Czarnowo, w drewnianym budynku doszło do eksplozji niewybuchu. - W wyniku zdarzenia, na miejscu zginęło dwóch mężczyzn w wieku 29 i 35 lat - podaje Krzysztof Kolator z policji w Ostrołęce.

Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. - Nie doszło do pożaru. Nasze działania polegają na zabezpieczeniu terenu - opisuje Robert Chodkowski ze straży pożarnej w Ostrołęce.

Została wyznaczona strefa bezpieczeństwa. W miejscu tragedii nie było zwartej zabudowy, dlatego nie była potrzebna ewakuacja mieszkańców.

- Na miejsce zostali wezwani pirotechnicy. Będziemy ustalać, czy na posesji nie ma więcej niewybuchów - tłumaczy Krzysztof Kolator.

Jako pierwsze informacje podało Radio RMF.

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,eksplozja-niewybuchu-na-mazowszu-brnie-zyje-dwoch-mezczyzn,296561.html

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information