Skocz do zawartości

Pozwolenie z nadleśnictwa


osa1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono, mam pytanie - czy ktoś posiada pozwolenie z nadleśnictwa? - potrzebuję taki papier (skan, zdjęcie) z zamazanymi danymi personalnymi. "Mój" nadleśniczy (z mojego regionu) stwierdził, iż zatwierdzi mi wniosek bez problemu - natomiast w tym nadleśnictwie jeszcze nie wystawiali takowego zezwolenia (posiadają wiedzę co potencjalnie powinno być w takim pozwoleniu) i dobrze by było gdybym poglądowo pokazał takie gotowe zezwolenie z treścią merytoryczną bez danych osobowych.

 

Czy ktoś posiada takowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Moderator, ja już wcześniej czytałem ten wątek - natomiast potrzebuję zgody bez danych a nie wniosek. Może to znacznie przyspieszyć wydanie zgody w nadleśnictwie z mojego regionu (sami o tym wspomnieli) gdzie niestety jeszcze nie wydawano wcześniej takowych. Ja ich rozumiem, iż każdy chce mieć "dupochron" natomiast jeżeli oni sami będą musieli "przetrzeć" ten szlak proceduralnie to może to zająć sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze, otrzymałem już decyzję z innego nadleśnictwa (oczywiście pozytywna) od forumowicza !!!, która powinna mi się bardzo przydać w tym procesie. Natomiast jeżeli ktoś jeszcze ma takową to bardzo chętnie skorzystam dla porównania.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie