Jump to content

Pozwolenie z nadleśnictwa


osa1975

Recommended Posts

Witam szanowne grono, mam pytanie - czy ktoś posiada pozwolenie z nadleśnictwa? - potrzebuję taki papier (skan, zdjęcie) z zamazanymi danymi personalnymi. "Mój" nadleśniczy (z mojego regionu) stwierdził, iż zatwierdzi mi wniosek bez problemu - natomiast w tym nadleśnictwie jeszcze nie wystawiali takowego zezwolenia (posiadają wiedzę co potencjalnie powinno być w takim pozwoleniu) i dobrze by było gdybym poglądowo pokazał takie gotowe zezwolenie z treścią merytoryczną bez danych osobowych.

 

Czy ktoś posiada takowe?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Moderator, ja już wcześniej czytałem ten wątek - natomiast potrzebuję zgody bez danych a nie wniosek. Może to znacznie przyspieszyć wydanie zgody w nadleśnictwie z mojego regionu (sami o tym wspomnieli) gdzie niestety jeszcze nie wydawano wcześniej takowych. Ja ich rozumiem, iż każdy chce mieć "dupochron" natomiast jeżeli oni sami będą musieli "przetrzeć" ten szlak proceduralnie to może to zająć sporo czasu.

Link to comment
Share on other sites

Witam raz jeszcze, otrzymałem już decyzję z innego nadleśnictwa (oczywiście pozytywna) od forumowicza !!!, która powinna mi się bardzo przydać w tym procesie. Natomiast jeżeli ktoś jeszcze ma takową to bardzo chętnie skorzystam dla porównania.

Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information