Skocz do zawartości

Wykrywacz na złoto


Olololo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Na początku, z góry mówię że nie znam się na elektronice i jestem totalnym laikiem w tych sprawach - proszę o wyrozumiałość . Dziękuję też przyszłym odpowiadającym że powinienem zacząć od.... bo zaczynałem już 20 at temu i coś niecoś pamiętam. z długą przerwą do dzisiaj...wielu Was kojarzę z różnych forum. Jako że wyprzedałem to co miałem, chciałbym kupić ponownie. Tutaj konkretne pytanie - czy kopia G2 zwana TX-850 na znanej chińskiej stronie będzie współpracować z oryginalną cewka 5 lub 6,5? Nie zależy mi na niczym innym tylko na drobinkach złota, innych rzeczy się już nakopałem... Chyba że macie inne propozycje, tylko proszę nie wrzucać haseł "jak chińskie to zacznij od md'ków" te akurat kiedyś sprzedawałem...  miskę i płucznię również mam, ma to być dodatek do przyjemności. Z góry dzięki. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzi, pytanie skierowane do znawców elekroniki którym ja nie jestem, a brzmi "czy kopia G2 zwana TX-850 na znanej chińskiej stronie będzie współpracować z oryginalną cewka 5 lub 6,5", nic więcej mnie nie interesuje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat Panowie, ale widzę że po wielu latach nic się nie zmieniło i głównie bawimy się w blaszki i śmieci zwane skarbem,itp a tematem przewodnim jest ace 150 lub 250 +smętek..., nie piszcie że jestem nowy bo jak pisałem, przekopałem kilka województw, chodzi mi o elektronikę , a wiem że jest tu kliku geniuszy którzy to ogarną..., dzięki i czekam na info, ponowiłem to samo na innym forum, tak dla wiadomości komentatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie