Skocz do zawartości

Gdzie wystawić wykrywkę na sprzedaż?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie - dawno mnie nie było na tym forum i widze, ze sie troche pozmieniało. Gdzie można wystawić wykrywacz na sprzedaż (poza oczywistym OLX i allegro)? Jest jakieś inne duże forum poszukiwaczy z działającą giełdą? A może zakaz handlu na tym forum tyczy sie tylko fantów, a sprzętem do poszukiwań można handlować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w takim razie mozna sprzedac wykrywke? Nie licze na przypadkowych ludzi z OLX itd bo mam do sprzedania fajnego staruszka HS-3 wiec raczej dla "zajawkowiczów". Btw jest pare wystawionych na OLX za 700-800 zl, to dobra cena czy jednak troche drogo? Bo za tyle to ja nowego kupowałem kilkanaście lat temu i zastanawiam sie czy tak dobrze trzymaja wartosc czy te oferty na OLX są z kosmosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo lokalnych stron z ogłoszeniami. Lento.pl, sprzedajemy.pl, ogłaszamy24.pl itd. Tego jest pełno. Można sprzedać na forach detektorystów np.: rutusowiec jeżeli masz już tam konto... Na tym forum nie ma takiego działu i całe szczęście. Olx i alledrogo nie pasują? Na tzw fejkbuku jest pełno grup, które przyjmą takie ogłoszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, rafal_etz said:

olx, allegro, ja sprzedawałem 3 razy smętka i zawsze znajdował się kupiec w ciągu max 3 dni. i zawsze było to 900 - 1000 zł. 

Och kurcze czyli jednak ładnie trzymają wartość ? A mój to praktycznie idealny stan z większą cewką wiec pewnie z 900 moge wziac ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, pumpernikiel said:

Jest dużo lokalnych stron z ogłoszeniami. Lento.pl, sprzedajemy.pl, ogłaszamy24.pl itd. Tego jest pełno. Można sprzedać na forach detektorystów np.: rutusowiec jeżeli masz już tam konto... Na tym forum nie ma takiego działu i całe szczęście. Olx i alledrogo nie pasują? Na tzw fejkbuku jest pełno grup, które przyjmą takie ogłoszenie. 

Nie chciałem wystawiać smętka na allegro itd wlaśnie jakiegoś forum szukałem, sprawdze rutusowca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie