Skocz do zawartości

POZNAJMY SIĘ - zdjęcia z terenu


yupiter

Rekomendowane odpowiedzi

Większość z nas zna się z jedynie z z wymiany zdań na forum.
Jeśli prezentujemy jakieś zdjęcia, to są to zazwyczaj zdjęcia przedmiotów, które wykopaliśmy.
Tymczasem myślę, że wielu z nas chętnie zobaczyłoby zdjęcia kolegów z eksploracji z innych regionów kraju.
Wtedy łatwiej będzie poznać się i nawiązać kontakt na spotkaniach, czy zlotach.
Proponuję wklejać zdjęcia z krótkim opisem: kto na nim jest i rejonu, w którym kopaliśmy (no, naturalnie bez namiarów, chyba, że ktoś chce :-)))))
Poniżej zaczynam od siebie.
Na zdjęciu po prawej mój kolega po wykrywce" Natan (Chorzów), a ja po lewej (Mikołów). Wypad z dnia 20.03.2004 w okoliach Tychów w poszukiwaniu śladów po pociągu pancernym Groźny.
Lało więc efekt kopania był mizerny (parę łusek, monetki z PRL-u i podkowa).
Pozdrowienia
YP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co ty proponujesz .
Nikt przy zdrowych zmyslach nie zamiesci zdjecia z wykopków chyba ze na plazy w Międzyzdrojach z lopatką syna .
Przypomne Ci ze obowiazuje ustawa a szanowni funkcjonarjusze Policji spragnieni skcesow czesto tu zagladaja i bylaby to dla nich frajda dostac dokumentacje zdjeciowa tych co ustawe łamią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomysl bylby dobry gdyby szanowni funkcjonariusze tu nie zaglądali, ale niestety jest jak jest więc byłaby to kopalnia rysopisów do ewentualnych listów gończych:(
Za to policja odnotowałaby niebywałe sukcesy!
pzdr
Jadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację, ale takie zdjęcia to przecież pierdoły w porównaniu z niektórymi wybuchowymi tekstami. A namierzyć ich twórców tym bardziej nie jest trudno.
Wystarczy, że jakiś tajniak pokręci się gdzieś na giełdzie albo na zlocie i będzie miał materiału do obróbki na całe lata.
Zresztą jak chcecie......
Jeśli Bocian jesteś zdania, że post może nam zaszkodzić - wytnij.
Było w dobrej wierze....
YP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Yupiter.
Sam w sobie pomysł jak najbardziej sympatyczny i normalny. Tylko kraj, którym przyszło nam żyć jakiś taki popieprzony.
A propos Groźnego. Też ostatnio miałemn zamiar pokręcić się wzdłuż torów w Wyrach ale tubylec mnie przegnał :) Pozdrawiam WALL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie