Skocz do zawartości

skarb w piwnicy ;)


agora6

Rekomendowane odpowiedzi

Film Skarb oglądałam,uwielbiam polskie stare komedie.Oczywiście z przymrużeniem oka napisałam skarb😉moi dziadkowie nie byli zamożni ale coś tam może i schowali. W tamtych czasach troszkę złota i jakieś kolczyki to już był majątek który poprostu musieli skrycie przed rewizjami. ..Koparka? Raczej myślałam o delikatniejszym sprzęcie. ..ja w tym domu mieszkam. Jest 2-piętrowy .Nie sądzę żebym za znalezisko w piwnicy stać mnie było na metr mieszkania w mojej okolicy....jestem z Warszawy.Piwnica troche zawilgotniala ale nie to zeby w niej woda stala☺poprostu male purchelki sie porobily i lekko kruszy sie tynk przy podłodze ale nie zeby od razu koparka i po chalupie😯Z ciekawości chciałam poszukać. .na forach gdzies czytałam ze jest jakiś sprzęt co wykrywa lukę w ścianie. ..to prawda.?Panowie mimo wszystko dziękuję za jakikolwiek odzew na moja wiadomość. 😊
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio badalismy z kumplem piwnice w kamienicy z 31 na Wlochach.
Smetkiem da rade obczaic sciany,odrozni kolor od stali.jakby cos za cegla to mysle ze by zlapal.
Chcesz to mozna sie ustawic jak daleko nie jest
Dla czystej satysfakcji:)
Ale jak sie uda znalezc to flaszka:)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 17:55 21-07-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie