Jump to content

303 Squadron: Battle of Britain


bodziu000000

Recommended Posts

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-11/wciel-sie-w-legendarnego-lotnika-powstaje-gra-303-squadron-battle-of-britain/?ref=aside_najnowsze

Gra "303 Squadron: Battle of Britain ma połączyć realistyczny symulator walk w przestworzach z mechaniką samolotów bojowych – będzie można wcielić się również w mechanika. Producent gry, firma Movie Games, rozpoczął we wtorek zbiórkę funduszy na crowdfundingowej platformie Kickstarter. Zbiórka idzie całkiem sprawnie, w czwartek zebrano już ponad połowę zaplanowanej kwoty.

Gra "303 Squadron: Battle of Britain jest całkowicie oparta na autentycznych wydarzeniach. Poza potyczkami zgodnymi z prawdziwym kalendarzem Bitwy o Anglię, gracz będzie miał również możliwość zwiedzenia realistycznie odtworzonej bazy Northolt.

We wtorek rozpoczęła się kampania na Kickstarterze. Twórcy najnowszej militarnej produkcji zapowiedzieli, że wspierający otrzymają dodatkowe historie w grze, a także możliwość otrzymania wersji na konsole.

- Jest to odpowiedź na głosy fanów naszej produkcji, którzy pytają o wspomniane rozszerzenia lub konkretne rozwiązania za pośrednictwem mediów społecznościowych - mówi Aleksy Uchański, prezes spółki.

"Świetne narzędzie marketingowe

Przedstawiciele Movie Games przyznają, że nie chodzi im wyłącznie o zebranie środków na produkcję, pułap zbiórki jest ustawiony bardzo nisko – zaledwie 9562 dolarów (w parę dni zebrano już ponad 6,6 tys. dolarów).

- Kickstarter stanowi dla nas przede wszystkim świetne narzędzie marketingowe - wyjaśniał Mateusz Wcześniak, wiceprezes Movie Games.

Rozpoczynając zbiórkę firma chce spopularyzować nie tylko własną grę, ale również samą historię polskiego Dywizjonu 303. Twórcom zależy również na zebraniu opinii.

Producent zapowiada: zrealizujemy pomysły fanów

- Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój dodatkowych funkcjonalności, ale to pozyskana przez nas informacja zwrotna od fanów będzie najważniejszym, bezcennym materiałem, który sprawi, iż zrealizowane pomysły będą dokładną odpowiedzią na zapotrzebowanie przyszłych graczy "303 Squadron: Battle of Britain - dodał Wcześniak."
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information