Skocz do zawartości

Sprzęt dla średnio zaawansowanego (minelab)


paczka1939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Obecnie borykam się z problemem nowego wykrywacza. Dotychczas używałem proximy v.5. Obecnie zastanawiam się nad minelabem a ściślej mówiąc xterra 705, etrack lub explorer. Szukam zarówno monet jak i militarki. Dlatego też proszę kolegów o pomoc w wyborze. Chciałbym zmieścić się w 3500 zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś desperat w tych czasach porywa się na zakup detektora?
Przepraszam za ten czarny humor, ale nie mogłem się powstrzymać.

A wracając do tematu - za kilka tygodni będzie premiera nowego Rutusa - ARGO NE. Skoro używałeś Proximy to przesiadka na nowe Argo raczej będzie bezbolesna. Wedle zapewnień producenta koszt nie przekroczy kwoty 2200zł. Za dodatkowe 200zł można dokupić bezprzewodowy odbiornik audio.

Co do Minelaba linia audio w tych detektorach jest kontrowersyjna - dla jednych jest idealna dla innych to porażka.
Niebawem będziemy świadkami premiery nowego Equinoxa w dwóch wariantach. Może warto poczekać i dozbierać kasę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka1939 - nie oczekuj, że ktoś za Ciebie podejmie taką ważną decyzję. 3,5tys. to spora kasa i warto by było ją jakoś rozsądnie ulokować.
Z tego co piszesz to szukasz sprzętu uniwersalnego zarówno na militarkę jak i na drobnicę.
W mojej ocenie taki detektor musi mieć koniecznie dodatkowy tryb statyczny. W tym przedziale cenowym ja bym decydował się na coś ze stajni Rutusa albo deusa z panelem. Zauważ jaka na rynku wtórnym panuje teraz panika. Detektoryści sprzedają poniżej wartości swoje detektory. Dla Ciebie to może być niepowtarzalna okazja kupić dobry sprzęt w ciekawych pieniądzach.
Dlatego drąż temat, dużo czytaj, oglądaj filmy z udziałem interesujących Cię detektorów.
Jako posiadacz deusa polecić Ci mogę Deusa - sprawdzi się w roli skutecznego drobnicowca ale i też pociągnie statykiem głęboką militarkę.
PS
Sam osobiście jestem mocno zainteresowany nowym Equinoxem i kto wie czy na wiosnę go sobie nie sprawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zahaczając o temat prawny,to 705 cię po prostu nie zawiedzie ..chyba w żadnej materii..to tak skrótowo. Dla mnie rutusy jak i...deus mają pewne wady dla mnie nie do zaakceptowania.Ale oczywiście tymi detektorami pokopiesz i wykopiesz tak jak i 705 tyle że z 705 jest to w mojej ocenie duzo bardziej komfortowe i przyjemne,ten detektor nie ma czym zrazić w przeciwieństwie do poprzednich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie