Slajmi130 Posted September 18, 2017 Posted September 18, 2017 Wehrmacht z czapek oficerskich podoficerskich, ale osobiście uważam że to gołąbek nie orzeł i wydaje się być lipny, choc nie o to było pytanie.
Question
allegrowicz67
Przód.
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.