michal1514 Posted September 3, 2017 Author Posted September 3, 2017 Witam!Na polu wyskoczyło mi takie oto koło. Dokładną średnicę jeszcze podam ale położona karta do bankomatu mniej więcej ją pokazuje. W środku jest otwór na wylot na mocowanie na oś lub jakiś wałek. Grubość koła to jakieś 5-6 cm.
michal1514 Posted September 3, 2017 Author Posted September 3, 2017 Witam!Na polu wyskoczyło mi takie oto koło. Dokładną średnicę jeszcze podam ale położona karta do bankomatu mniej więcej ją pokazuje. W środku jest otwór na wylot na mocowanie na oś lub jakiś wałek. Grubość koła to jakieś 5-6 cm.
michal1514 Posted September 3, 2017 Author Posted September 3, 2017 Wybity jest też jakiś numer. Koło oczyszczę jeszcze dokładnie i wtedy wrzucę lepsze zdjęcia i wymiary, na razie wrzuciłem takie na świeżo :). Wydaje mi się, że to od jakiejś maszyny rolniczej. Bok koła jest płaski, nie ma żadnego wgłębienia na np. linę.
michal1514 Posted September 5, 2017 Author Posted September 5, 2017 No troche lemieszy na tym polu też było...więc całkiem możliwe. Może jeszcze ktoś co$ ??
michal1514 Posted September 4, 2017 Author Posted September 4, 2017 Dobrze, dzisiaj coś dorzuce lepszego.
michal1514 Posted September 4, 2017 Author Posted September 4, 2017 Nie wiem czemu takie małe zdjęcia wyszły ...Od tej strony koło jest wklęsłe natomiast z drugiej strony wypukłe. Druga strona zabetonowana" gliną więc na razie nie doczyściłem.
Question
michal1514
Witam!
Na polu wyskoczyło mi takie oto koło. Dokładną średnicę jeszcze podam ale położona karta do bankomatu mniej więcej ją pokazuje. W środku jest otwór na wylot na mocowanie na oś lub jakiś wałek. Grubość koła to jakieś 5-6 cm.
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.