Jump to content
  • 0

saperka


root333

Question

Posted

Witajcie,
proszę o pomoc w identyfikacji tego sztychu.
kształt, nity wskazują na polski wyrób ale resztki sygnatury są dziwne...

5 answers to this question

Recommended Posts

Posted

no i sygnatura, mam nadzieję, że coś widać,
pierwsza litera to W potem dwie lub trzy nieczytelne, następnie BERG. lub BERS.,
powyżej jakiś znak ze strzałką, jeszcze wyżej resztki numeru.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information