marekg Posted September 2, 2017 Author Posted September 2, 2017 Coś takiego znalazłem w starym stawie, obudowa alu i środku soczewka.Proszę o pomoc w identyfikacji.
Władecki Posted September 5, 2017 Posted September 5, 2017 bsam20, może pomogłoby wrzucenie i pokazanie całej niezniszczonej części, jeśli nie zajęłoby to zbyt wiele czasu :)
brombi Posted September 5, 2017 Posted September 5, 2017 http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=717172#1703122 na dole posta zobacz
marekg Posted September 2, 2017 Author Posted September 2, 2017 Coś takiego znalazłem w starym stawie, obudowa alu i środku soczewka.Proszę o pomoc w identyfikacji.
Question
marekg
Coś takiego znalazłem w starym stawie, obudowa alu i środku soczewka.
Proszę o pomoc w identyfikacji.
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.