MAB Posted August 31, 2017 Author Posted August 31, 2017 Panowie, kolejna pilna prośba...Czy ktoś ma może do odsprzedaży lub przynajmniej wie gdzie kupić szwedzkie spodnie?Mają służyć do rekonstrukcji SS-mana z 1939 roku w zbliżającej się rekonstrukcji.Farbowanie i roboty krawieckie jestem w stanie zrobić we własnym zakresie.Pzdr., Mariusz
Slajmi130 Posted September 1, 2017 Posted September 1, 2017 Obecnie szwdzkie spodnie są bardzo trudne do znalezienia, wątpię także że jakiś rekonstruktor jeszcze je ma, bo wyszły z użytku na rekonstrukcjach 7 lat temu
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.