bartblazej Posted August 27, 2017 Author Posted August 27, 2017 Poproszę o id. Może ma ktoś pomysł do czego służyło.
Luftlander Posted August 27, 2017 Posted August 27, 2017 A nie jest to przypadkiem urządzenie do przekręcania pni przy wyrębie? Brak drewnianego trzonka.
bartblazej Posted August 27, 2017 Author Posted August 27, 2017 Poproszę o id. Może ma ktoś pomysł do czego służyło.
Question
bartblazej
Poproszę o id. Może ma ktoś pomysł do czego służyło.
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.