Skocz do zawartości

Minelab SE wzbudza się.. przy większych kamieniach...dlaczego?


hawk21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jak w temacie. Kto pomoże mi ten problem rozwiązać? Wzbudza się mój wykrywacz przy każdym niemalże kamieniu wielkości pieści i więcej..Zmiana czułości nie pomaga..Czy ktoś miał podobny problem? Możecie pomóc ?
i pytanie drugie - czy ktoś zasugeruje jak prawidłowo skonfigurować ten wykrywacz aby był zorientowany na mały przedmioty typu monety, bizuteria itp.
Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Na ten sprzet przesiadłem się niedawno.Wczesniej miałem Minelaba Quatro MP i nie było problemów. W zestawie wykrywacz posiadał cewkę ze zdjęcia. Od początku ona mi nie leżała..Więc może faktycznie coś z nią nie tak.Pozyczę od kolegi standardową cewkę do SE i sprawdzę czy jest różnica.Tak chyba tylko to sprawdzę.
Co do Tesoro...mam także De Leona..Czasem na drobnicę go biorę.Jednakże to jest moim zdaniem inna klasa wykrywacza.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co szanowni koledzy myślą o tej cewce ?
http://allegro.pl/cewka-nel-storm-13-14-cali-minelab-expolorer-se-i6803690573.html

szukam uniwersalnej sondy i nie mogę nic znaleźć ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdzałem na innej cewce, przywróciłem ustawienia fabryczne, które nieco zmodyfikowałem.Było w porzadku.
Wniosek taki że muszę kupic cewkę. Myslę teraz o cewce MARS TIGER. Ktoś ma jakies opinie na temat tych cewek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie