Skocz do zawartości

Mapy woj. Kieleckiego z lat 60,70,80, 90 -tych


mie44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję map woj kieleckiego (głownie Ponidzia) od lat 50 do 90 tych. Mam mapy przedwojenne, mapy z XIX wieku , a nawet starsze, oraz mapy współczesne, ale nie mogę znaleźć map z lat 60, 70, 80. Gdzie ich szukać ? może zna ktoś linki do stron internetowych, lub posiada skany takich map ? proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, ale tam są przeważnie mapy stare, XIX wieczne i starsze, oraz mapy z dwudziestolecia międzywojennego. Takie mapy posiadam, jest ich naprawdę sporo. Nigdzie natomiast nie mogę znaleźć map Ponidzia i kielecczyzny z lat : 1950-, 1960-, 1970-, 1980- i 1990. Swoją drogą ciekawe czemu ? stare bardzo stare są w dużej ilości, a te wydawałoby się czasowo niezbyt odległe są niedostępne. W bibliotece też próbowałem i lipa. Może ktoś posiada chociaż jeden skan mapy z tych lat ? Interesują mnie głownie tereny Buska zdroju - będę wdzięczny za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Mapy z topograficzne z lat powojennych nie były dostępne w sprzedaży. Mapy te były tajne, później dostały klauzulę poufne. Na podstawie tych map sporządzono aktualne mapy topograficzne w skali 1:10 000, które są już normalnie dostępne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie