Jump to content

wykrywacze vista rodziny deep tech


wyk.deep

Recommended Posts

Nie posiadam , nie miałem w ręku , ale zastanawiałem się nad nabyciem. Niby bardzo głęboki sprzęt sądząc po materiałach na YT , ale to tylko YT i wszystko jest możliwe. Mnie zniechęciły warunki gwarancji jakie są udzielane na sprzęt tj. 1 rok gwarancji na sondę i dwa na resztę. Troszkę mało w czasach , gdzie na wykrywacze w podobnej cenie są już udzielane gwarancje pięcioletnie.
Link to comment
Share on other sites

jestem w tej samej sytuacji. ale według tego filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=elpZY99S6I0&list=PLwz8mvWEqK-d45wUrvF_oQzGvvcMH4OdA&index=5 Powinien być rewelacyjny :)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 09:39 28-12-2016
Link to comment
Share on other sites

Jest kilka innych sprawdzonych bułgarskich sprzętów na rynku - jak chociażby Golden Mask czy Detech.
Talcomp jest importerem firmy Detech - na razie ma w ofercie jedynie cewki ale niebawem będzie miał też wykrywacze. Więc przynajmniej z DeTechem nie będzie problemów w kwestii serwisu. Golden Mask udziela 5-cio letniej gwarancji - więc lepiej wypada na tle Deep Techa.
Mało sprawdzonych informacji na temat Visty - filmy importera nie muszą być miarodajne i wiarygodne. No i serwis pogwarancyjny - tutaj mogą być poważne problemy. Z tego co wyczytałem to nawet proscan tego nie tknie - więc raczej lipa.
Ja osobiście czekam na oficjalną polską premierę Detech`a CHASER`a.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Witam.To ja moze cos od siebie dodam.Uzytkuje Vista Warrior i nie zaluje absolutnie.Mam juz ponad rok ten sprzet.Jak dla mnie absolutnie kosa na kolor.Tyle co cienkich sreberek wyciagnalem jeszcze po chodzeniu w tym miejscu z Rutus Optima i Garret At pro.Szybki wiec raczej nic sie nie pominie.Wiec jak ktos sie zastanawia na prostym wykrywaczem typu wlacz i szukaj to nie ma nad czym.
Link to comment
Share on other sites

Witam .
Pierwsze wrażenia , ogólna jakość wykonania raczej średnia ,ale bez tragedii . W polu jeszcze nie byłem bo wszystko jeszcze zamarznięte . Wiem że test w powietrzu to lipa , jednak można porównać lipę z lipą . Mam obecnie Tekneticsa T2 oraz Vistę Gold . Więc tak ,za oknem mam linię energetyczną . T2 śpiewa i muszę zmniejszać czułość i to sporo , Vista cicha jak mysz . Test ze starym 4- calowym gwoździem i pięciogroszówką przyklejoną do gwoździa taśmą wyszedł nieco na korzyść Visty. Zasięgi w powietrzu na 5gr bardzo zbliżone .I teraz ważna sprawa , Chodząc po polu często nie daję rady podnieść czułości T2 na max ponieważ zaczyna się wzbudzać (realna nastawa zawiera się między 70 a 85 max ) Natomiast Vista zaczyna popierdywać na maxie lecz nie zawsze. Wygląda na to że vistą wszystkie miejscówki gdzie przy T2 nie pomagała zmiana częstotliwości , a było tego sporo . Wrażenia z terenu podam jak wszystko rozmarznie .
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałem dodać , T2 z cewką 11cali eliptyczną , Vista Gold z 11 cali DD . Nie sugerujcie się testami na YT ,często są to egzemplarze podrasowane do testów . Poza tym kto chodzi po polu na all metalu z wyłączoną dyskryminacją i czułością na max .O K jeśli wykrywacz jest stabilny można go podkręcić , Jednak do testu powinno się przyjąć warunki realne takie jak na polu. Te ściemy na Yt tylko odstraszają klientów .
Link to comment
Share on other sites

Nie ma co porównywać miałem gm4 i mam Gmp.Gmp solidna konstrukcja,stabilny,trzy dźwięki,bezprzewodowe słuchawki idealnie działające.Gm4 wykonanie nie za dobre,nadpobudliwy łapał wszystkie zakłócenie,nie szło nie raz nawet z tym chodzić,dźwięki w porównaniu do Gmp fatalne.Jak by mi nie było szkoda kasy to już byłem bliski rozwaleniu tego ustrojstwa o drzewo.Teraz od długiego czasu jestem zadowolonym użytkownikiem Gmp.
Link to comment
Share on other sites

Mi chodzi głównie o rozróżnienie dzwięków żelaznych od koloru,na forum P S jakiś nowy użytkownik xp gmp właśnie na dzwięki nażekał , że nakopał dużo żelaznych śmieci , tego się boję najbardziej.Myślę że wykrywacz wista+ ma bardziej wyraziste dzwięki[mogę się mylić] no i to wyciszenie żelaza.Teraz chodzę z x-terrą 705 i tak się zastanawiam nad drugim wykrywaczem xp gmp, gm5+ lub właśnie vista smart + .Słuchawki bezprzewodowe to dodatkowy jak dla mnie atut.
Link to comment
Share on other sites

Witam .Powiadasz złomu ,jestem w trakcie szukania wykrywacza,raczej analoga np vista gold ,dwa tony ,wysoki na kolor niski na żelazo .Czy te dzwięki się zlewają .Rozumiem że analogami kopiemy więcej tj.każdy sygnał na kolor,często właśnie czytam że ktoś kopie kupe śmieci żelaznych analogami, jak to jest ?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information