Jump to content

kosior

Forum members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam. Dino73 co do x-terki masz racje chodzę z tym detektorem 4 lata wcześniej miałem proximę byłem zadowolony z tej przesiadki,z x-terrą chodzę na almetal ,wykopuję nią kolorki przy bardzo skaczących sygnałach tzw.maskowanie,choć wiem ile pominąłem już ciekawych fantów zamaskowanych żelazem.Moim faworytem dla zmiany x terry 705 jest xp gmp,przeczytałem chyba wszystko o tym sprzęcie,boję się tylko tych dzwięków,czytałem wiele o nowych użytkownikach co kopali dużo śmieci żelaznych .Drugie miejsce to Vista smart +. Pozdrawiam.
 2. Witam .Powiadasz złomu ,jestem w trakcie szukania wykrywacza,raczej analoga np vista gold ,dwa tony ,wysoki na kolor niski na żelazo .Czy te dzwięki się zlewają .Rozumiem że analogami kopiemy więcej tj.każdy sygnał na kolor,często właśnie czytam że ktoś kopie kupe śmieci żelaznych analogami, jak to jest ?
 3. Mi chodzi głównie o rozróżnienie dzwięków żelaznych od koloru,na forum P S jakiś nowy użytkownik xp gmp właśnie na dzwięki nażekał , że nakopał dużo żelaznych śmieci , tego się boję najbardziej.Myślę że wykrywacz wista+ ma bardziej wyraziste dzwięki[mogę się mylić] no i to wyciszenie żelaza.Teraz chodzę z x-terrą 705 i tak się zastanawiam nad drugim wykrywaczem xp gmp, gm5+ lub właśnie vista smart + .Słuchawki bezprzewodowe to dodatkowy jak dla mnie atut.
 4. Witam, również jestem zainteresowany smartem+,podobają mi się dzwięki łatwe do rozróżnienia,ciekawe czy ktoś z forumowiczów ma porównanie tych detektorów do xp gmp
×
×
 • Create New...

Important Information