Skocz do zawartości

Pszczyna i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście, tylko kilka łusek- ja w Pszczynie nie szukam. Gadałem kiedyś z gościem, który tam kopał dość długo. On to ciekawe rzeczy pokazywał:) Września mało- zwłoki salamandry",kilka orzełków i jakieś drobiazgi,ale głównie 45'. Nie gadaj tyle tylko jedź w teren i szukaj:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co było dawno wyryte ,na Pszczynę to się jeździło 20 lat temu ,i nie ryjcie po nocy szczególnie na Ćwiklicach bez jakiegoś światełka ,bo myśliwi się złoszczą ,proszę wsiąść pod uwagę że kopiąc i kucając można was pomylić z dzikiem w nocy we mgle ,nie każdy myśliwy ma noktowizor
pozdrawiam
Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam , Ćwiklice próbowałem dwa razy ale bez efektów , Gostyń kilka łusek Polskich , tory koło Żwakowa tak samo kilka łusek Polskich . Za Pszczyną w stronę Żor natrafiłem na okopy Polskie dwie łuski i resztki zapalnika z szyszki .
Na tym się kończą efekty z Września , lepiej u nas o 45. W szczególności drogi ewakuacji Tychy - Pszczyna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Znalazłem kilka polskich łusek, w okopach polskiej obrony. Nie 20 lat temu tylko jakieś 10. Czyli coś jeszcze zostało. Natomiast szukałem w miejscu rzekomej bitwy i ... nic. Dziwne bo śladów kopania tam nie było żadnych. Więc nie wiem skąd ta pustka. Żadnego złomu po ewentualnych rozrywkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie