Jump to content

wykrywacz garrett ace 200i


mkduch

Recommended Posts

Ten garet to najniższa półka wykrywaczy które nadają się do jakiegokolwiek poszukiwania. Może być ale ... na aledrogo masz używki w tej cenie o klasę wyższą i do kupienia do 1 tys zł.
Aktualnie znajdziesz.
Zaczaił bym sie na tego:
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-fisher-cz3d-cz-3-d-i6630104111.html
lub
http://allegro.pl/wykrywacz-c-scope-cs4mxi-17khz-i6628944850.html
oraz tesoro cibolę
a jeśli nie lubisz takich bez wyświetlaczy to
od biedy ace 250
nowe w tej cenie to chyba tylko
http://allegro.pl/wykrywacz-metali-white-s-coinmaster-promocja-i6333152257.html
Link to comment
Share on other sites

Ten garet to najniższa półka wykrywaczy które nadają się do jakiegokolwiek poszukiwania."

miło mundrego" poczytać... :D

i wniosek wynika z tego, że ogólnie Garretty są ajniższa półka wykrywaczy które nadają się do jakiegokolwiek poszukiwania."

a ja głupi żyłem w niewiedzy i totalnej bezmyślności, że seria chinoli z cyklu MD-ki i inne odmiany - są first place" jeżeli chodzi o badziew :)

ale uczym się całe życie" i szczęścia życzę autorowi...
Link to comment
Share on other sites

a ja głupi żyłem w niewiedzy i totalnej bezmyślności, że seria chinoli z cyklu MD-ki i inne odmiany - są "first place jeżeli chodzi o badziew"
To nie wykrywacze a kije do odganiania psów z pola.
No chyba że na tym forum ktoś, kiedyś polecał te badziewia to tyfus przepraszam cię bardzo.
Link to comment
Share on other sites

pytanie do tyfus

ja mam kanarka 150 i jestem z niego całkiem zadowolony w ciągu paru miesięcy wyciągnąłem nim takie fanty że niektórym innym mogą się tylko śnić:) powiedz mi warto dokupić cewkę do 150 jak tak to jaką?czy może warto przesiąść się na 250 bądź inny model? leży mi garecik i chyba nie zmienię na inną firmą. pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Armando, jak masz dobrą miejscówkę to i samym pinpointerem łażąc na kolanach coś znajedziesz, ewentualnie przypadkowy kopniak ala Robert L. w kamień na łące może coś odkryć. Leży ci garecik ? a porównywałeś/trzymałeś w ręce coś innego ? Moja pierwsza pani też mi leżała" bo zauważyłem że jednak inaczej niż ja wygląda (inne bebechy) potem poznałem przez przypadek Jolę i Jola jednak leżała lepiej, i choć Jolą byłem oczarowany ... jak ona leżała, rozochocony nowymi doznaniami ni z tego ni z owego napatoczyła się Gocha ale Gocha leżeć nie chciała a zakup nowej poduszki przedłużył by tylko niechęć do niej i koszty by wzrosły więc w końcu na Gochę przyszła pora, wymieniłem na Mariolę która o dziwo została na dłużej, bo jakieś porównanie miałem i wiedziałem że choć inne pany jakie mógłbym poznać mogą super leżeć ale i gorzej leżeć także nawet kupując im nową cewkę tfu kupując poduszkę.
Link to comment
Share on other sites

zapewne masz rację ja na razie wypowiadam się na temat tego co mam ja uważam że jak się ma pasję, trochę szczęścia (dobre miejscówki), czasu i przede wszystkim dobrze pozna się swój wykrywacz i jego humorki" to on odwdzięczy się fajnymi fantami. Powiem Ci tak mam wykrywkę od połowy sierpnia tego roku, oczywiście to jest moja pierwsza ale już na wiosnę chcę kupić coś lepszego apetyt wzrasta wraz z jedzeniem wiesz co mam na myśli:). Co do kanarka kurier mi dostarczył go w sierpniowy popołudniowy czwartek, a na drugi dzień jako nowicjusz trafiłem 10 groszy w ładnym stanie z 1813 r. i zaraz kolejne i (nie ostatnie:) rzadkie 2 zł z 1816 roku, ktoś powie że przypadek? Nie szukałem w miejscu gdzie mój sąsiad opowiadał że przed wojną były tam stare domy, jak się później okazało nie tylko tam domy stały ale i karczma. Podam jeszcze jeden przykład mój brat ciot. od ponad 2 lat ma kanarka ace 150, mój brat rodzony ma również ten sam model i ja również od sierpnia posiadam ten sam model, chodzimy w te same miejsca razem i proszę mi odpowiedzcie, dlaczego ja w przeciągu niecałych 4 miesięcy tym samym kanarkiem co oni mają znalazłem ok 200 monet (połowa to boratynki) ale reszta to monety od XVI do XX w nie liczę PRL i współczesne bo bym musiał dodać kolejne 100, a oni przez ten czas znaleźli może 5% tego co ja? oczywiście monety to tylko przykład bo fanty różne wpadały oprócz militarki bo jak wiemy tym modelem ciężko jest znaleźć albo nie szukałem tam gdzie trzeba, wiem że lepszym wykrywaczem może mi by w końcu wpadła jakaś klamra albo odznaczenie? wykrywacz już mi się zwrócił i spełnia swoją rolę idealnie na drobnicę i dla początkującego poszukiwacza jest idealny z wykrywką jest jak z kobietą jak ja dobrze poznasz i dogodzisz ona odpłaci Ci tym samym:) Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

poprawka do postu wyżej: a na drugi dzień jako nowicjusz trafiłem 10 groszy w ładnym stanie z 1813 r. i zaraz kolejne sreberko (nie ostatnie:) rzadkie 2 zł z 1816 roku, ktoś powie że przypadek?"

zanim kupiłem wykrywacz dużo poczytałem na temat tego wykrywacza na jakich najlepiej ustawieniach chodzić, dźwięki nauczyłem się z czasem odróżniać i jej humorki" a więc ja jako posiadacz tego modelu mogę autorowi w 100 % polecić ten model. pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information