Skocz do zawartości
  • 0

Sygnet z brązu


Tomi45

Pytanie

Sygnet wykonany z brązu (tak można zinterpretować dane z kanarka" oraz ocenę mojego taty który cale życie zajmował się zagadnieniami związanymi z obróbką metali). Czoło jest gładkie. Załączę jeszcze jedno zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem , czy już ktoś pisał , bo troche mnie nie było , ale podstawa , to ustaw w tym co robisz - tryb makro ( zielony kwiatuszek ) i balans bieli - światło dzienne ( jeżeli robisz w dzień fotkę ) , wtedy będzie git . a co do tego , czy warto zachowac , dla mnie zawsze , a tym bardziej taki sygnecik . pozdrawiam . ps.chyba , że chodzi ci o wycene , ale to już nie tu niestety .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - niestety mam w tej chwili do dyspozycji tylko stara komórkę do robienia zdjęć (rodzinka wyjechała na wakacje z aparatem i kamerą). Nie chodzi o wycenę (kompletnie mnie to nie interesuje) tylko o informację, czy da się dojść do tego czy to przedmiot mający co najmniej 70 lat (koniec II w. św. to dla mnie cenzura jeśli chodzi o skromną kolekcję).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnet wykonany z brązu (tak można zinterpretować dane z kanarka" oraz ocenę mojego taty który cale życie zajmował się zagadnieniami związanymi z obróbką metali). Czoło jest gładkie. Załączę jeszcze jedno zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie