Jump to content

Tomi45

Forum members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomi45

 1. W zał. lepsze zdjęcie - po doczyszczeniu.
 2. Proszę o identyfikację srebrnego medalionu z załączonego zdjęcia. Rozmiar - 26 x 24 mm. Rewers gładki. Medalion pokryty był bardzo grubą warstwą czarnej, twardej i bardzo trudnej do usunięcia patyny - tylko raz się z podobną spotkałem - na "rzymku".
 3. Trzecie zdjęcie z najlepszego tostera, jaki posiadam. Długość - 58 mm - małe jak na wibrator.
 4. Proszę o identyfikację przedmiotu wykonanego z brązu, znalezionego przez sąsiada na działce.
 5. Poproszę o identyfikację nieśmiertelnika znalezionego na terenie Republiki Czeskiej (Morawy). Sygnatura to R.T.W. 5446. Na innym forum otrzymałem sugestię, że to może być nieśmiertelnik pracownika jakiejś fabryki (.... W. jak Werke). Szukałem i szukałem - i nic nie znalazłem. Fabryczne na jakie się natknąłem w sieci o akurat takim kształcie miały tyko numer albo rozwiniętą nazwę zakładu (a nie skrót). Spośród skrótów wojskowych też nic podobnego nie znalazłem.
 6. Proszę o identyfikację tego guzika. Rozmiar - 26 mm. Ołów bądź podobny materiał.
 7. Proszę o identyfikację obrączki ze zdjęcia. 2 dni przeczesywałem internet - bez pozytywnego rezultatu, jeśli chodzi o identyfikację punc.Jednocześnie proszę moderatorów o usunięcie dwóch poprzednich wątków zablokowanych w zw. z pojawieniem się w tytule słowa identyfikacja".
 8. Dziś poprosiłem o identyfikację złotej obrączki - wątek z jakichś powodów został zablokowany (choć jest widoczny). Może tu mi ktoś pomoże w identyfikacji?
 9. Proszę o identyfikację obrączki ze zdjęcia. 2 dni przeczesywałem internet - bez pozytywnego rezultatu jeśli chodzi o identyfikację punc.
×
×
 • Create New...

Important Information