Skocz do zawartości

[...]


nunek72

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie zostanie...
Bardziej prawdopodobne, że Twoje konto zostanie lada moment usunięte...

Rozumiem, że żółte słoneczko nic Ci nie powiedziało, podobnie jak jego treść:

Zamieszczania ofert kupna lub sprzedaży.

http://odkrywca.pl/uwaga-zanim-dodasz-post-na-forum-przeczytaj-to-,227091.html#227091
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dopisałem , może ktoś ma na sprzedaż"
To dopisek Szanownego Administratora .... :-)
Ja zrozumiałem swój błąd i poprawiłem treść zgodnie z regulaminem...jak widać jeszcze źle...

A może zamiast słów powyżej można byłoby sobie dopisać: może ktoś odda za darmo ,lub zechce się wymienić za inne materiały lub nieodpłatnie udostępnić całość lub część "...?
Nadgorliwość jak to mówią jest gorsza od faszyzmu, a tu widzę,że ktoś zapomniał dzięki komu istnieją i ętnią życiem " tego typu fora... jak będziecie tak kosić " za byle co to w końcu skończycie tak jak forum pewnego znanego portalu aukcyjnego... Dzięki m. in. zabiegom tzw. adminów radykalnie spadła liczba użytkowników i właściciel uznał,że utrzymywanie tak nieopłacalnego tworu jakim jest forum jest bez sensu . Wywalił adminów i forum zlikwidował... Spierałem się niejednokrotnie z tymi adminami - straszyli że usuną, zablokują, etc... i co? Ja dalej tam prosperuję i mam się nawet dobrze , a ich już dawno nie ma...:-)
Nie mam czasu na gierki słowne i przekomarzanie się . I tak już dużo czasu tu poświęciłem.
Wal Waść tą czerwoną kartkę i kończymy z tym forum...
Kłaniam się i mimo wszystko pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń ten post chłopie razem z moim kontem i po sprawie...nie mam już ani zamiaru ani ochoty więcej się tu udzielać i wogóle odwiedzać.Skutecznie mnie zniechęciłeś.
To forum z czasem będzie wymierać " tak jak wersja papierowa - powoli.
b/t
Tym razem już bez pozdrowień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie