Bandi1973 Napisano 7 Lipiec 2015 Napisano 7 Lipiec 2015 Szpachelka12, pomyśl zanim coś mądrego znów napiszesz (to nie boli).To magazynek pudełkowy na 36 pestek do fińskiego SUOMI M31
szpachelka12 Napisano 7 Lipiec 2015 Napisano 7 Lipiec 2015 Niestety siedzę w więzieniu i nie mam dostępu do jakichkolwiek publikacji trwałych,książek itp.Nie mam jak porównać,zaglądnąć.Wszystkie pudełkowe są bardzo podobne.
Szaman9 Napisano 7 Lipiec 2015 Napisano 7 Lipiec 2015 i szpachelka12 - nie mów rzeczy , których nie jesteś pewien ( to moja 3 zasada ) ( w tym przypadku - nie pisz ) , mogłeś dac znak zapytania i nikt by się nie doczepił i nie musiał byś pisac tego , przez co było mi przez chwilę prykro . a do moderatora ( czy jak to tam jest u was - perzepraszam i na pewno nie chcę sobie jak wy to piszecie nabijac postów , możecie te wpisy skasowac , na pewno się nie pogniewam i pozdrawiam serdecznie ) .
Pytanie
pirul
Prośba dla znawców tematu od jakiej broni?
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.