Skocz do zawartości

Pomoc_praca licencjacka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę do was z prośbą o pomoc chciałbym napisać pracę licencjacką na temat Wpływ rekonstrukcji historycznych na kształcenie się tożsamości patriotycznej obywateli" i chciałbym was prosić o pomoc czy macie może jakieś książki na temat rekonstrukcji historycznych albo o podobnej tematyce które mogły by mi pomóc w pisaniu pracy licencjackiej ? z góry dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak książki o rekonstrukcji historycznej. Jest kilka artykułów mniej lub bardziej udanych. Natomiast pojęcie rekonstrukcji historycznej jest to tak szerokie spectrum że można by było napisać doktorat a potem zrobić habilitację. Natomiast sam temat jest niezły do lania wody"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To doskonały temat na pracę badawczą, idealny pretekst do stworzenia narzędzi by udowodnic jakąś tezę pracy, chyba jakąś postawiłeś? Są w tym kraju ludzie, którzy na rekonstrukcji zjedli albo właśnie zjadają ostatnie zęby to będą nieprzebranym źródłem informacji, zapewne nie odmówią jeśli ich poprosic. Ergo: trzeba się wysilic młody człowieku ;)Natomiast jeśli wyobrażałeś sobie, że to tak .... kopiuj - wklej, to jak napisał mój przedmówca, się nie uda. Poza tym tak na prawdę to nie wiem o co prosisz ? Przy założeniu, że takowe książki istnieją i ktoś je posiada, czego oczekujesz? Bardzo słabo sprecyzowałeś swą prośbę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie Ci bardzo trudno opisać to zjawisko jeśli nie jesteś rekonstruktorem. Samemu rekonstruktorowi trudno by było napisać taką pracę. Moim zdaniem do pracy licencjackiej, która z definicji jest mało obszerna powinieneś poprosić promotora o zawężenie tematu do jakiegoś okresu odtwarzanego przez rekonstruktorów i po prostu znaleźć chętnych, rzetelnych rozmówców i stawiać pytania wcześniej już opracowane i przemyślane. Bardziej to praca badawcza niż wypracowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie