Skocz do zawartości

Kraśnik i okolice


Polux222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje ludzi na wspólne wypady okolice Kraśnika ciekawe tereny do poszukiwań. Szukam kogoś z kim mógł bym się zabrać oczywiście dam na paliwo i jakiś browar do tego. Poszukuje wszystkiego tak jak drobnice i jak grubsze fanty. Jeśli ktoś zainteresowany dać znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć miałem też wybrać się w te okolice więc można by pokopać w większym gronie ;)

do koziarzumyslu można by się razem z lublina zabrać szczegóły do uzgodnienia na priv cały weekenad łącznie z piątkiem mi odpowiada o ile pogoda dopisze.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do Mario7813 spokojnie ja się trochę pochorowałem i musiałem odpuścić wypad w teren ale już się wykurowałem ogólnie coś w tym tygodniu może się uda i jak pogoda dopisze może na ten weekend ja też bym pokopał i warto by się zgadać.
Jak by co to ci na priv dam mój numer to się ugadasz. Nikt tu nie planuje takich manewrów żeby cie nie zabrać im więcej tym lepiej zgadaj się jeszcze z kosiarzem. Jak by co to w kontakcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie