Skocz do zawartości

Czyszczenie szrapnela


lasiutm

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle nie masz bladego pojęcia jak ma wyglądać efekt końcowy elektrolizy autolizy, bredzisz o occie a na koniec wrzucasz foto szrapnela gdzie szklanka wygląda jak po pierwszym moczeniu" w autolizie i to bez czyszczenia i zafajdane jakimś świecącym czymś...
Nie mam niestety innego foto na komputerze jak ma to mniej więcej" wyglądać. Garnek po elektrolizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się udzielam na Odkrywcy ale i tak udało mi się natknąć na forumowego trolla, który w szydzący sposób krytykuje innych. Właśnie z powodu takich osobników niektórych wątków nie sposób prześledzić do końca. Nie będę cię karmił, nie będę się spierał, chociaż nie ukrywam, że podniosłeś mi ciśnienie. Przedstawiłem swój punkt widzenia, koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się ten szrapnel podoba, też nie chciałbym aby mój świecił się jaj psu jajca...

wg mnie najważniejsze żeby podobał się właścicielowi i nie ma co krytykować. No chyba że ktoś zniszczy fant nieudolnym czyszczeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stucer nie ma co się napinać.Po prostu konserwacja w twoim wydaniu jest na byle jakim poziomie.Zobacz w wątku jaki efekt można uzyskać,a potem spójrz na swojego octowego potworka:

http://odkrywca.pl/przed-i-po-czyszczeniu-,714103.html#714103

stosowałem od razu elektrolię. Końcowy wynik jest oczywiście dobry, ale było to niewygodne, za dużo zachodu"

Uwielbiam takie typowo słowiańskie podejście:D Może aby zredukować owy zachód do minimum,wiązać takie skorupy sznurkiem do rometa i jeździć po bruku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie