Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bassista

Szkolenie w zakresie oczyszczania terenów z materiałów wybuchowych

Recommended Posts

Ktoś przechodził takie szkolenie? Jaką firmę polecacie? Będę chciał niedługo przejść szkolenie i zależy mi na wybraniu dobrego ośrodka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!Słyszałem,że niedługo będzie tego typu szkolenie w okolicach Lublina.Jeżeli jesteś mocno" zainteresowany i mieszkasz w okolicy to mogę ci pomóc.Jak coś to na priv.Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest szkolenie w Legionowie-szkoła policji tzw rozpoznanie minersko-pirotechniczne, z tego co się orientuje osoby cywilne też mogą to przejść.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój kolega 9 lat temu ukończył taki kurs w WITU w Zielonce.Niestety jest on ważny tylko 5 lat,więc kolejny odbył w Kościerzynie.Jego znajomi też szkolili się we Wrocławiu.Ale wtedy warunkiem odbycia szkolenia i dopuszczenia do egzaminu było,że jesteś delegowany przez firmę,w której pracujesz(prywatna firma saperska,straż pożarna,nurkowie i inne).Mogło się coś pozmieniać przez te ostatnie parę lat i przyjmują osoby z tak zwanego miasta.Kasa się liczy,5 lat temu kurs kosztował 2,5 tys. zł.
Z tego co wiem piro w Legionowie nie upoważnia do prac w zakresie oczyszczania terenów z materiałów niebezpiecznych pochodzenia wojskowego.Ale przecież u nas wszystko jest możliwe.
Pozdro.*

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information