Skocz do zawartości

Kolekcje Klamer vol.XIX


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
co mogę powiedzieć - wiedziałem że nie wytrzymasz :)czytałem i widziałem te wasze wypociny na temat klamry Gutka że kopia heheheh a i że Bracia Sznajder nie lubili Węgrów i z tego powodu nie sprzedawali ich Węgrom takiej jazdy to dawno nie miałem myślałem że się zleje :):).


Powinieneś wejść tu ze słowem przepraszam !!! ,nie wspominam już o twoim honorze bo sam napisałeś że już tu nigdy nie wejdziesz mało tego podpuszczałeś na mnie swojego Michałka itd.nie chce mi się już tu pisać na ten temat.

Ale jak tu już jesteś co byś wiedział to ci piszę że tego rodzaju klamry teraz to w ok 90% składaki , np.w Czechosłowacji po Iwś po utworzeniu I Republiki wypinano godła K.u.K albo je niszczono jak twoje i zastępowano je Lwem itp.:) więcej ci nie pisze bo później mnie cytujecie , jacy to jesteście spece :):) a później mówisz do kolegów że jestem głupi mało tego pisałeś mi to na pocztę - czego ty jeszcze tu szukasz -kolegów ??? Czy może mam się zsikać w gacie na widok twojej klamry - a już sobie przypomniałem napisałaś mi tu wcześniej w wątku żeby dostał sraczki.

Gratuluje klamry mimo takiego stanu nakładki i po tak dramatycznym szukaniu pudełka - choć ich nie zbierasz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie