Jump to content

wykrywacz Salamandra VLF s5 Omega test


dylanex

Recommended Posts

Test wykrywacza Salamandra zrobiony przeze mnie na szybko na potrzeby forum . Ponieważ nie ma żadnego filmiku pokazującego pracę wykrywacza postanowilem go zrobić sam . Nie najlepsza jakość ale jak będzie zainteresowanie zrobię następny . Proszę o podpowiedzi . https://www.youtube.com/watch?v=pHd5rGGILUM&list=UUStSmwX2-U0oTY4l_Numvag
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...
Witam . Sam chodzę z cewką 37cm ktora została stworzona typowo do militarki więc na temat drobnicy się nie wypowiem , niech to zrobią użytkownicy mniejszych cewek .
Prawda jest taka że posiadam też cewkę 22cm ale wykorzystuję ją tylko do brodzenia w stawach oraz rzekach i na moje potrzeby twierdzę że na wodne warunki nawet ta 22 cm dla mnie jest za duża .
Posiadałem różne wykrywacze lepsze oraz gorsze ktore próbowałem wykorzystywać na militarkę która jest moim priorytetem min. proximę5,0 , hs3 , whitesa prizm , ace 350 , armanda itp ale jednak pozostalem przy salci która głęboko szuka oraz moim zdaniem ma nie zniszczalną cewkę .
Rozwalają mnie opinie takich producentów jak pan ARMAND którzy twierdzą że chałupnicze wyroby są gorsze od masówek które często są robione w dużej ilości z mniejszą dbałością o szczegóły .
Głupie porównanie ale kupiłem ostatnio rower z małą naklejką ........manufactur olewając że osprzęt jest zapożyczony od innych firm i montowany oraz malowany ręcznie biorąc jedynie pod uwagę fakt że poszczególne podzespoły są dobierane już z tych najbardziej bezawaryjnych na rynku . Dla mnie nie ważne żeby chwalić się znanym logiem firmy ....bo grunt to jakość !!!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information