Skocz do zawartości

Słupca


sniper33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Witam,pewnie przeoczyłem meila,jak możesz to wyślij mi meila z twoim nr tel,nie chcę tu podawać do wiadomosci publicznej:) tak ze słupcy lecz obecnie po za słupcą na ten weekend jestem obecny w słupcy,kolorki wyskakuja na poletkach:) też mnie interesuje drobnica (Rutus proxima 5).pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dokladne miejsce spotkania jutro 28.11.2014 ca. 12.00 -13.00 by nam nikt nie przekopal miejscówki startu, apotej tam gdzie oczy i szosty mysł poniasą.

Zakonczenie imprezy 14.00 - 15.00 lub do woli jak kto woli ( po 16.00 w tych miesiącach juz ciemno !!! )

Warunki uczestnictwa !!!!!!!!!!!

- pola nie obsiane / zasiane .
- wlasny sprzet / checi ,
- własna zona, matka i / lub kochanka( pomocnik operatora łopaty= czyli mini samodzielnego sprzetu kopiaco-graboącego ! )
- wlasny prowiant + napije ( bez wyskokowych !!! )

I podstawa ZASYPYANIE DOŁKÓW WŁASNYCH I KOLEGÓW !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ szojopan

Wstep wolny ograniczeniem sa jedynie wymagane wyżej opisane warunki !!!

@Lipek
a po za tą wypowiedzią wszystko w porządku, leki dalej przyjmujesz ? Jak masz obawy to przyjedź i obserwuj z bezpiecznej z bezpiecznej odleglosci !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego lipek, masz rację w Słupcę opanowali mundurowi ,gadasz z rolasem panie mogę pokopać na pana polu,tak jasne nie ma sprawy i tak nic tu nie znajdziesz pół godziny później policjanty co pan tu robi itp.ale nie zawsze takie sytuacje się dzieją, ale w okolicach Słupcy jest też dużo fajnych miejscówek :) pozdr. sgp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sgp17062010

no termin i godzina jest ustalona przez ze mnnie 29.11.2014 godz. 08.00 !!! ja się będę i sprawdze, a jak masz czas i chec to sie staw na WICI ;) !!!

A co z tego wyjdzie / ilu chętnych / ochotnikow się zjawi to już inna bajka !!!
Uroczyscie oświadczam zamieszcze relacje z imprezy !!! ( pod grozba usuniecia mojego nicka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie