Skocz do zawartości

III Wakacja z Historią: Podziemne Miasto na wyspie Wolin


RESTY

Rekomendowane odpowiedzi

III Wakacje z Historią -Podziemne Miasto Na Wyspie Wolin 18-27 lipca 2014.
Zapisy na na email do 11 VII: resty@boy.pl
Szczegóły na razie telefonicznie :602-688-672
Udział jest bezpłatny lecz wymagana rejestracja uczestników.
Formuła imprezy taka jak poprzednich (zajrzyjcie na chomika tu: http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/20 ... 9bcie+2012
lub tu:
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/20 ... j*c5*9bcie )
Na tą chwile pewne jest że tym razem śpimy w namiotach jak poprzednio tyle że na terenie nowego obiektu nazwanego Podziemnym Miastem" , będzie dostęp do sanitariatów. Poza wycieczkami i innymi przyjemnościami mamy do zrewitalizowania jeden ze schronów ,odkopać pozycje KRU oraz odnaleźć i wyeksplorować poniemiecki śmietnik.
Wśród osób aktywnie działających zostaną wylosowane różne nagrody m.in. wykrywacz metalu od firmy Rutus(rozmowy trwają) . Co do losowania chodzi o to aby nagroda/y trafiły do osób które faktycznie coś robią a nie przyjadą tylko kibicować czy sie poopalać.
Dla 20 osób przewidziano częściowe wyprowiantowanie , reszta we własnym zakresie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banderas , dla ciebie zawsze sie miejsce przy naszym ognisku znajdzie ;)
A i nowych kolegów i koleżanki chętnie poznamy.
Ja jestem w Łodzi do piątku i to jest ostateczny termin zgłoszeń na email później jadę już na Pomorze więc do samej imprezy ( w trakcie też)kontakt i zgłoszenia na podany na plakacie telefon.
Z uwagi na to że info poszło na kilak forów eksploracyjnych i nie jestem w stanie wszędzie odpisywać bieżące informacje i zmiany będą podawane w dziale aktualności na stronie forum Grupy Łódź .
Pierwszą zmiana jest to że noclegi ze względów logistycznych jednak będą na Gerhardzie " a na podziemne miasto będziemy dojeżdżać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
I już po imprezie.
Podsumowując względem nagród dla uczestników,w loterii dla aktywnych wolontariuszy nagrodę główną wykrywacz metalu Rutus Optima 29DD ufundowaną przez producenta wygrał kolega Henryx49 ze Szczecina ,wśród pozostałych uczestników zostały rozlosowane książki oraz figurki żołnierzy (na magnes)ufundowane przez firmę Restyling(czyli mnie).
Zawody na plaży zrobiliśmy sobie według następujacych zasad:
-Fundatorzy to przegrani czyli Bombel(flaszka) za najmniejszą ilość kapsli oraz Czacha za najmniejszą ilość zrywek od puszek(zgrzewka piwa), dodatkowo komendant fortu przeznaczył flaszkę starego miodu pitnego oraz ja kpl figurek żołnierzy biorących udział w Operacji Łódzkiej 1914.
-Zwycięzcy:Sarmata zgarnął obie flaszki za największą ilość 2 groszówek (puki co fundator się nie wywiązał ale mamy nadzieje że nadrobi)oraz miodzik za 5złotówki tą nagrodę przekazał do spożycia dla pań biorących udział w imprezie ;)
Piwa do podziału Kbus oraz ja za największą ilość 1 groszówek.
Nagroda specjalna za najfajniejszego fanta (żołnierzyki)przypadła koledze Kazalotowi za wykopanie syrenki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektakularnych odkryć może nie było ale TV na miejscu akcji słupek" była obecna ;)
http://www.facebook.com/photo.php?v=776193802401141


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 18:41 28-07-2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze info i kilka fotek na fejsie Podziemnego Miasta :
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.622189887900267.1073741836.514313418687915&type=1
A więcej tradycyjnie chomiku stowarzyszenia Grupa Łodź:
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/2014/2014.07.18-27.+III+Wakacje+z+Histori*c4*85-+Podziemne+Miasto+na+Wyspie+Wolin
Gdzie foldery autorskie stopniowo zapełniają sie zdjęciami i filmikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowanie dla kolegi Resty" za zorganizowanie akcji Wakacje z historią-2014r" w Świnoujściu.Praca społeczna połączona z przebywaniem nad morzem w formie wypoczynkowej to dobra forma spędzania urlopu.Życzę koledze Resty" aby nadal miał plany do dalszego organizowania następnych wypraw nad morze.Dziękuje uczestnikom Akcji"za koleżeńskie przyjecie mnie w grupie jako uczestnika ze Szczecina.Takie spotkania to wartościowa szkoła życia i współpracy.Duże podziękowanie dla sponsora nagrody głównej,wykrywacza RUTUS Optima" przedstawiciela firmy Rutus" Elektronika Użytkowa i Przemysłowa - Arkadiusz Rutyna z Gdyni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu,w ramach sprostowania - Rutus - nie jest przedstawicielem a producentem i jednocześnie sponsorem nagrody głównej którą wygrałeś ;)
Ja zasponsorowałem tylko książki i figurki na magnes :) , a nagrody w zawodach plażowych fundowali przegrani + małe co nieco ode mnie i Piotra Piwowarczyka (komendanta)jako nagrody dodatkowe :)

A na kolejne przygody zapraszamy już za dwa tygodnie podczas akcji w Dankowie:
http://odkrywca.pl/akcja-zamek-diabla-warszyckiego-w-dankowie,733757.html#733757.

W przygotowaniu też IV Sieradzki Piknik Poszukiwaczy ale o tym za jakiś czas, wszystko po kolei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj..przez nie dopatrzenie użyłem słowa przedstawiciel" bo podział obowiązków w firmach jest różny..więc przepraszam Sponsora i zarazem producenta wykrywaczy RUTUS"oraz życzę aby firma osiągała coraz lepsze wyniki w konstruowaniu nowych modeli ku zadowoleniu użytkowników tego sprzętu..Wszystkiego najlepszego dla załogi Rutusa"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udział w imprezie był 100% darmowy dla uczestników tak jak w poprzednich latach bezpłatny udział we wszystkich wycieczkach czy innych atrakcjach, zagwarantowany i nieograniczony dostęp do latarni, fortu i podziemnego miasta :)
Wystarczyło wziąć udział, a nie teraz marudzić że indywidualne zwiedzanie drogo:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie