Skocz do zawartości

Rutus argo v3 - ustawienia


Bercik25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo bym prosił o ustawienia pod cewkę ((DD 29cm)), tematów było mnóstwo wiem, niestety nie potrafię znaleźć tematu który by mnie zadowolił właśnie pod nią,
chciałbym znać dokładnie ustawienia:
Maskowanie,czułość,korekcja kamieni, szybkość, ITD...
gdy biorę ustawienia z internetu (gdzie nawet nie wiem pod jaką one są cewkę bo przeważnie ludzie nie piszą) efekty są mizerne coś jak kanarek 250 albo czasem nawet gorzej...
(robiłem testy w takim bardziej piaszczystym" terenie)

Sprzęt mam od dziś, sygnały już mniej więcej rozróżniam...
Ustawienia chcę do Dynamika jak i również statyka...
Bardzo proszę o pomoc!

Z góry dziękuje
Pozdrawiam, Bercik25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sidzok -Forum do którego podałeś link zeszło już na psy za sprawą admina i jego dwóch kolegów(forumowych troli).Moderatorom nie wolno tam było zbanować tych dwóch osobników pomimo tego,że regularnie wszczynali awantury,obrażali innych i wolno im było wszystko włącznie z propagowaniem komunizmu i jego symboli.
Nie ma tam już zbyt wiele biorąc pod uwagę to ,że ludzie kasują swoje posty i wątki.Nie ma tam już żadnych testów.Testy są na nowym forum jak i ludzie którzy rozkręcali stare forum. Z istniejących na starym forum rutusa około
13 000 postów starzy forumowicze skasowali swoje łącznie około 3000 postów.Wiele wątków przestało istnieć a w tych co jeszcze są jest ogromny bałagan bo straciły po takim zabiegu swój sens.

Ps.
Na nowym forum http://www.rutusowiec.keed.pl/index.php po nowym roku zostanie opisany jako pierwszy na świecie ;)test porównawczy sond CC 29 cm Z DD 29cm.Prawdopodobni będzie też opisany test porównawczy sond DD 23 cm vs DD 29cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nasi nic prostego skutecznego nie potrafią zrobić coś solidnie,a na forach się tylko reklamują ,przechwalają swoje sprzęty a w praktyce wychodzi cała prawda ,kochani rodacy uczcie się od USA ale ich nie klonujcie bo tak buble wyjdą te klony rutus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie