Skocz do zawartości

Depozytowa sobota- pommern


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Dziś był dobry dzień dla łówców depozytów, trafiłem 3. Na początek najciekawszy z maszyną singera i piękną trąbką sygnowaną couisnon & c
paris" Depozycik czekał na nas na około 60 cm był umieszczony w drewnianej skrzyni która już się rozpadała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Drugi depozycik, też w drewnianej skrzyni, niestety był zakopany płycej a ponieważ jest to pole orne jego górna częśc została trochę rozwleczona przez traktory. Zawiera dwa świetnie zachowane zestawy jeden naprawczy i jeden kluczy do motocykla (pudełka na foto, zaraz dodam szczegółowe fotki)

A teren naprawdę obiecujący i może jeszcze coś tam wyskoczy ale muszę czekac aż zrobią tam podorywkę lub talerzowanie bo rósł tam rzepak i sterczy pełno wyskokich badyli które utrudniają machanie piuszczałką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo trąbka w całej okazałości. Ustnik posrebrzany i pięknie sygnowany. Może wieczorem zabiorę się za delikatne czyszczenie.
Jeżeli chodzi o pole to akurat nie mam foto, miejscówka oddalona od wioski około 600 m, za germańca stała tam polna wiata na siano zniszczona w 45'. Generalnie takie wiaty (lub obecnie raczej ruiny) występują w okolicach każdej wsi na Pomorzu Zachodnim ja sprawdzałem już kilka takich miejscówek a dopiero w tej trafienie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie