Skocz do zawartości

Z jakiej monety stał sie sygnet


tyskacz

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem pewne wątpliwości jak nazwać temat i gdzie go umieścić. Zadecydowałem ze tu. Panowie i panie jezeli macie jakąś wiedze na ten temat. Jaka to moneta? Co prawda to sygnet ale jednak był monetą. Po lewej stronie widoczna ,,2,, u góry jak sie dobrze przypatrzec są skrzydła i ,,na piątej,,wybity rok 1936 albo 9. Druga strona nie widoczna i nie do odczytania. Ale na pewno sa tam jakies napisy. waga -napewno mniejsza bo nie ma srodka . Srednica nie do zmierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Moderatorze. Obserwuję od pewnego czasu Pana zachowanie względem nowych/młodych, użytkowników tego forum. O ile ich częste roztargnienie lub nierzadko brak wiedzy/ogłady można jakoś wytłumaczyć ich młodym wiekiem, o tyle Pana uwagi pod ich adresem często nie licują z rolą jaką według mnie powinien Pan tutaj odgrywać. Jak wytłumaczy Pan słowo kasztanienie" ??? Zauważyłem, że często na wyrost reaguje Pan na błędy naszych młodych użytkowników, a sztorcowanie to chyba Pana ulubione tutaj zajęcie. Dość dobrze znam forum o podobnej tematyce u naszych południowych sąsiadów. Żarty, wolna wymiana myśli, emotikony i inne udogodnienie ułatwiają użytkownikom komunikację i dobrą zabawę. Wydaje mi się, że szata graficzna i możliwości techniczne tego forum zatrzymały się w latach 90-tych. Należałoby raczej pomysleć co zrobic aby przyciągnąć tutaj młodzież i świeżych zapaleńców, a nie w 3 sekundy po pojawieniu się nie do końca może udanego wpisu, walić kolegę między oczy :-)Proszę potraktować mój wpis jako życzliwą krytykę i nie sięgać zbyt pochopnie po żółty kartonik :-) Z poważaniem. Robert Jurcewicz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

next3 ... nie obdarzę komentarzem twoich wywodów ... bo to nie ma sensu.

jak ktoś do mnie śle maila :
zapomniałem regulaminu i nie potrafię znaleźć na forum możesz mi podesłać?"

:)

Obserwuję od pewnego czasu Pana zachowanie względem nowych/młodych, użytkowników tego forum."

obserwuj dalej. wielu rzeczy na tym Forum nie widzisz i nie zobaczysz a ja nie mam zamiaru ci się tłumaczyć z moich działań. coś się nie podoba ? pisz skargę/donos do Administratora Forum - Bociana (bocian@odkrywca.pl).

next3 - widzę, że u ciebie też regulamin leży, bo nawet nie wiesz co znaczy wpisy całkowicie pozbawione sensu" szczególnie w działach ID.

regulamin jest dla wszystkich i KAŻDY powinien się z nim zapoznać przed założeniem wątku, napisaniem postu. Jeżeli ktoś to olewa i ma to w 4 literach - ja za rączkę prowadzić nie będę ani nie zamierzam zmieniać pampersa. Obowiązkiem każdego jest poznanie zasad panujących na tym Forum.

masz coś jeszcze do mnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Pomijając wymianę złośliwości, zachęcam do pracy nad szatą graficzną, tematyką, funkcjami dodatkowymi dla użytkowników, stylistyką Pana wypowiedzi, tak, aby słowo kasztanienie" i ucisk berecika" nie stało się stałym elementem tego forum. Jeżeli chce Pan porozmawiać osobiście, zapraszam do kontaktu rj4@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech inni czerpią z tego morał i wiedzę, postów nie kasuję - wątek zamykam.

autora wątku przepraszam za OT, ale jak widać, niektórym jakoś nie po drodze z formułą Forum Odkrywcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie