Jump to content

Wirtualne Muzeum DAG Fabrik Christianstadt


jagnah

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zwiedzając dzisiaj ten teren zastanowiła mnie duża liczba jednakowo wyglądających puszek konserwowych, walają się wszędzie, są jednakowego typu; w schronach nawet dobrze zachowane.To pozostałość po żołnierzach LWP z pobliskiej jednostki?

Link to comment
Share on other sites

Dawid co wy sprzątacie śmiech jako ze pomagam w tym co robi Milosz to powiem tylko jedno chłopak wkłada ogrom pracy w DAG to co robi to pasja jakich mało strona cały czas się powiększa a materiały i badania jakie on przeprowadził przerastają zbieranie puszek których i tak wszędzie pełno drażni mnie taki sarkazm lepiej przepisać parę stron z książki i zrobić niby stronę z fotkami z browarem i fajkami w zębach bo podejrzewam ze od tej formacji się kłaniasz i żalisz.Nie jeden raz z Miloszem byliśmy na DAG i robiliśmy wszelkiego rodzaju badania bez zleceń i nie wirtualnie a po drugie ta strona jest oficjalnie poparta przez UM Nowogród. Polecam ta strona wszystkim pasjonatom Fabryki chłopaki robią wszystko sami za własna kasę i we własnym wolnym czasie jak mogę tak im pomagam i zachęcam wszystkich do odwiedzin a jeśli macie jakieś pamiątki lub odkrycia z DAG przeliście im fotki na e-mial.a po drugie ktoś jak jagnah zauważył dobra robotę choć wirtualna niż kiepskie pytanie z miliarderów
Link to comment
Share on other sites

Tak przeglądam, przegladam i nasuwa się pytanie, czy okazywane przez muzeum eksponaty są stricte związane z fabryką, czy po prostu kto co miał w domu"? te piękne kolekcje klamer itp. Czy rzeczywiście wszystkie wiążą się z działalnością tego obiektu?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Szajka, kolega Dawid najwyraźniej myśli, że jeżeli jest w stowarzyszeniu które podjęło się prac na terenie fabryki, to już ma wyłączność na Krzystkowice i wszystko co się nich dotyczy musi być konsultowane z nim i z Jerzym Panufnikiem...

Robicie bardzo dużo dla Krzystkowic, Wasza strona jest bardzo ciekawa - szczególnie podoba mi się wizualizacja 3D silosów! Nieustannie śledzę jej rozwój i trzymam kciuki za kolejne nowości na stronie. Na negatywne głosy nie zwracajcie uwagi, bo one będą zawsze.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Dynamit AG!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Przesłuchałem nagranie ze stronki wirtualne muzeum Dynamit AG" i usłyszałem tam taki kwiatek: współcześnie część fabryki okupowana jest przez stacjonujące tam wojsko polskie" (sic!). Czy twórcy stronki uważają, że ziemia lubuska jest obecnie okupowana" przez Polskę???
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information