Skocz do zawartości
  • 0

STARA RĘCZNA MASZYNA DO SZYCIA ZE STRZYCHU !


Emil 73

Pytanie

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Szefuniu m4sherman,,,,,bicia maszyny jak podpowiedziałeś,,,,,,,,,,R764255,to jest numer jak wskazałeś na miejsce gdzie powinien się znajdować,mam w garażu taką jak na zdjęciach pokazujecie i jest większa ,nadmieniłem wcześniej ,że mam już maszynę na pedał z paskiem klinowym (albo jak to się tam nazywa) a co do podniety to dajmy sobie spokój bo widzę ,że mieszacie anotomie człowieka i czynniki wywołujące podnietę z fascynacją ,to darujcie sobie zbędnych komentarzy ,a jutro podam wymiary maszyny na korbkę i maszyny na pedał (lub co kolwiek to się nazywa na co kładzie się stopy i na przemian się rusza stopą ,raz jedną ,raz drugą,)nie mylić z ruch.....niem jak to wspominacie o podnieceniu...chodzi wam o wrażenie albo fascynacje,ale podniecenie????????come on!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ta sama co pokazujecie niby kompletne,w mojej brakuje tylko statywu do uruchomienia maszyny,możesz sobie nawet położyć na parapet ale musi być wkładka w którą włożysz maszynę a nogi na szyję sobie możesz zawinąć i jedziesz!!!!
ze ściegiem,,,,który to może być rok produkcji,powtaRZ
am ,czy ktoś ma pod spodem wybitą literę ,,G,,?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie