Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Napadacz_Bc

Kontynuacja wysiłków PTT ...

Recommended Posts

Witam.
Czy szanowni forumowicze, orientują się, czy jakaś instytucja MSWiA, kontynuuje działania w kierunku odkrywania tajemnic pozostałych na terytorium RP po minionych okupacjach ? Chodzi mi o profesjonalne i całkowicie prawne działania w kierunku podjęcia wysiłku zaangażowania sprzętu i ludzi oraz zabezpieczenia ewentualnych dóbr.
Pytam, ponieważ wszedłem w posiadanie informacji które mogą wnieść dużo w jednej z grubszych" miejsc owianego tajemnicą po nazistach i może ułatwić dostęp do podziemi tego miejsca. Informacja nie jest sprawdzona ze względu na specyfikę miejsca i problemów administracyjnych. Jak na razie miejsce zapomniane i nikt się tam nie kręci, a każda obecność wprowadzić niepokój, a i swoje zdrowie i życie należy szanować ;)
Zależy mi na tym,żeby to co ewentualnie kryje to miejsce nie wróciło za naszą zachodnią granicę a pozostało w Polskich rękach ... oraz na ujawnieniu zbrodni do której doszło w tym miejscu wg ogólnie dostępnych informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakich zbrodni, jeśli są tama jakieś groby to POMOST, a z szukaniem to może być problem, może jak jakieś muzeum się zainteresuje to tak, sam za bardzo nic nie zdziałasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information