Skocz do zawartości
  • 0

Scyzoryk z wrześniowego okopu


WykoP2411+

Pytanie

Witam.
Dziś trafiłem taki scyzoryk na dnie wrześniowego okopu i zastanawiam się czy należał do żołnierza czy grzybiarza.Scyzoryk posiada charakterystyczny kolec jakby do rozplatania lin,na foto jest po wstępnej elektrolizie.Z tyłu posiada jeszcze uszko którego na foto nie ma.Może ktoś w temacie podrzuci cóż to za delikwent.
Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ostatnio wyskoczył podobny scyzoryk... wokoło pełno łusek typu mauser i nie tylko, jeden guzik od chlebaka(GER)...

Chciałem otworzyć podobny temat z ID... ale jak już jest to też spytam... czy jednak z II wojny światowej

Szukając na własną rękę dowiedziałem się tylko, że to może być scyzoryk monterski lub bardzo podobny scyzoryk spadochroniarski luftwaffe...

bicia GERLACH STAINLESS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dziś trafiłem taki scyzoryk na dnie wrześniowego okopu i zastanawiam się czy należał do żołnierza czy grzybiarza.Scyzoryk posiada charakterystyczny kolec jakby do rozplatania lin,na foto jest po wstępnej elektrolizie.Z tyłu posiada jeszcze uszko którego na foto nie ma.Może ktoś w temacie podrzuci cóż to za delikwent.
Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie