Skocz do zawartości

Battlefield 1942 - opinie


Grzesio

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, moglibyście podzielić się, proszę, wrażeniami - co to jest za gierka? Przejrzałem kilka stron www i, szczerze mówiąc, poza obejrzeniem efektownych screenshotów jestem tak mądry, jak na początku... :-P

Chyba to nie jest FPP, a jeśli nie, to jakie są zasady gry? Chyba nie strategia? No i jak w ogóle się w nią gra (chodzi o wrażenia estetyczno/emocjonalne, oczywiście, a nie o instrukcję :-))??

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF jest właśnie grą FPP. Uważam, że jest to gra typowo do mulitiplayera. Owszem można grać single i przy tym też coś trzyma przy kompie (jakoś mi się chciało ją skończyć) ale mam bardzo średnie odczucia po niej. Ale wiadomo jak to z grami jest - to tylko subiektywna opinia.
No i sprzęt też musi być 'niezbyt stary' by gra nie muliła ;) Dosyć wypagania ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
na takiej, ze mozesz do wszystkiego sie dorwac, wsiasc, polatac itp. IMO gra w singla jest slaba. dzwieki marne, strzelanie nieprecyzyjne. gram juz 2 tydzien i nie do konca rozgryzlem co tam w zasadzie mam do roboty;)

w kupie byc moze razniej?

taka sobie...

pozdrawiam
th
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kupie niewątpliwie łatwiej, przede wszystkiem można działać w sposób bardzo racjonalny - np. w singleplajerze jeszcze nie udało mi się ani wezwać, ani udzielić wsparcia artyleryjskiego.
Na pewno warto podnieść poziom trudności na co najmniej hard - bo choć przeciwnicy może i są groźiejsi (czego specjalnie nie stwierdziłem), to przede wszystkim moi działają dużo bardziej racjonalnie. Na pewno nie warto pakować się do samolotu - rzadko kiedy zdarza mi się w coś trafić, natomiast samoloty kierowane przez komputer są wyjątkowo upierdliwe (Wake na przykład - skądinąd wyjątkowo nudna i upierdliwa bitwa). Ogólnie BF 1942 w trybie SP podobuje mi się - głównie dlatego, że nie trzeba odegrać ściśle wytyczonego scenariusza, jak w CoD czy MoHAA, ale ma się pełną swobodę działania na terenie całej planszy - paradoksalnie tak, jak w przedpotopowym Wolfensteinie 3D...
Ale ogólnie to w BF 1942 i tak najlepiej wjechać czołgiem. :-)

Ale mam i jedno pytanie - czy w BF 1942 można wydawać rozkazy sterowanym przez komputerową SI żołnierzom? Niby są tam te wszystkie komendy z klawiszy funkcyjnych, ale nie zauważyłem, żeby ktokolwiek na nie reagował. :-(

Pzdr

Grzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnijcie sobie najnowsze patche do tej symulacji pól bitew :) Prawie wszystkie niedoskonałości zostały poprawione. Do tego polecam dodatek Forgotten Hope, sa tam tez walki na terenie Polski. Jak dla mnie BF to rewelacja. Lubisz czolgi, samoloty czy nawet barki hehe to ta symulacja jest dla ciebie :) w singla tez sie calkiem fajnie gra. Wiecej info znajdziecie na www.battlefield1942.pl jest tam sporo dodatkow do BFa.
POLECAM !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
fajne fajne a na moim kompie zacina je co chwila.
jak mozna bylo wypuscic taka gre co dziala na jednych kompach o danej konfiguracji a na innych nie. U mojego znajomego na kompie o gorszych aparametrach wrecz biega, u mnie nie... podobno to kwestia nvidy... nie wiem ale nie pogralem :(

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie