Skocz do zawartości
  • 0

Mosiężne narzędzie?


Roland777

Pytanie

Witam mam do identyfikacji mosiężny przedmiot. Nie przychodzi mi do głowy do czego mogło służyć. Albo jest to element od większego narzędzia, albo samodzielny przyrząd. U góry przedmiotu jest klapka" na zawiasie.Przez cały przedmiot jest przelot" Po prawej stronie element okrągły jest wykręcany. Nie posiada żadnych oznaczeń poza cyferką 2" od spodu. Długość przedmiotu 12 cm średnica lewego otworu ok 1.5 cm prawego 0,5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam,że po otrzymaniu fanta powiedziano mi że służyło do odlewów kul, z tym że po próbie odlania wyszedł mi jakiś cylindryczny kształt ale do kuli nie podobny. Podejrzewam że może być niekompletny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do identyfikacji mosiężny przedmiot. Nie przychodzi mi do głowy do czego mogło służyć. Albo jest to element od większego narzędzia, albo samodzielny przyrząd. U góry przedmiotu jest klapka" na zawiasie.Przez cały przedmiot jest przelot" Po prawej stronie element okrągły jest wykręcany. Nie posiada żadnych oznaczeń poza cyferką 2" od spodu. Długość przedmiotu 12 cm średnica lewego otworu ok 1.5 cm prawego 0,5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie