Jump to content

Roland777

Forum members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Roland777

 1. Witam chciałbym zidentyfikować guzik z herbem? Widoczna u góry korona, na dole 5 gwiazdek. Po drugiej stronie ślad po uszku. Żadnych napisów nie dostrzegłem . Na buttonarium nie znalazłem.
 2. Witam chciałbym zidentyfikować takie dwie blaszki.widoczne litery i cyfry.przypominaja trochę nieśmiertelniki albo psie znaczki. Druga strona czysta
 3. Witam chciałbym zidentyfikować guzik z herbem? Widoczna u góry korona, na dole 5 gwiazdek. Po drugiej stronie ślad po uszku. Żadnych napisów nie dostrzegłem . Na buttonarium nie znalazłem.
 4. Tak jeszcze sobie przeglądam to mogło być to http://www.dws-xip.pl/LWP/bron/wp71.html
 5. Chyba zagadka rozwiązana. Dzięki wielkie
 6. Chyba ten Ford to może być dobry trop. Ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć samego bloku
 7. Niestety nie mam żadnych innych części do tego. Z tego co się dowiedziałem od ludzi z tej wsi to, że sowieci jak wjechali to większość pojazdów na nadwoziu miała USA. Może to być trop. Mieli sprzęt przez ta umowę lend&lease.Takie luźne gdybanie
 8. Poszukam tych bić i pomierzę te otwory na szpilki, może jakieś fotki wstawię po czyszczeniu i dam znać co i jak . Ten Fiat rzeczywiście podobny. Skok cylindra to się mierzy od tego brzegu przy zaworach do końca cylindra czy jakoś wcześniej? Pozdrawiam
 9. Dziękuję, spróbuję w tym kierunku, może coś się uda znaleźć:)
 10. Odświeżam kotleta, niestety po wyczyszczeniu nie wyszły żadne numery. Szukałem jakiegoś punktu zaczepienia ale niestety nic. Czy jest w ogóle możliwe żeby tak duża cześć silnika nie miała numerow?
 11. Jedyne cyfry jakie znalazłem do tej pory to "2" i "5" po drugiej stronie bloku
 12. Witam chciałby zidentyfikować blok silnika. Niestety nie widzę żadnych numerów. Może po oczyszczeniu cos będzie widać. Robił za część fundamentu starego domu... Długość ok 68 cm, szerokość cylindra 9 cm.
 13. Może to jakiś przedmiot związany z melioracją albo element służący do celowania w jakiejś armacie? szukałem w necie ale nie wiem czego się chwytać.
 14. Witam, chciałbym zidentyfikować poniższy przedmiot , widoczny numer oraz rok prodkucji jak mniemam. Przypomina busolę ale nie mogłem nic podobnego znaleźć . Może ktoś się spotkał z czymś takim?
 15. Witam, chciałbym się dowiedzieć czy można stwierdzić czy są to oryginalne Orły z epoki czy też jakaś lipa późniejsza?
 16. http://allegro.pl/trabka-sygnalowa-wp-z-ii-rp-i7344211263.html. Witam, czy można stwierdzić ze to oryginał?
 17. No to chyba wszystko jasne. Dziękuję i pozdrawiam:)
 18. oglądałem tamten wątek, niby takie samo ,ale krawędzie są trochę inaczej umieszczone
×
×
 • Create New...

Important Information