Jump to content

XXIX Zlot Miłośników Eksploracji 2012 - po raz pierwszy się nie odbędzie ???


banderas

Recommended Posts

VanWorden, nie mów, że zmieniasz taką rzecz nie upewniwszy się, że inna wypali heh ;)
Zawsze śledziłem informacje nt. przemiotowego zlotu i takie info zazwyczaj istniało już w roku poprzedzającym. Teraz pozostało może 3 tygodnie i nikt nic nie wie aby ktokolwiek gdziekolwiek organizaował w tym roku ów zlot, zatem chyba można powiedzieć już śmiało, że w tym roku będą z niego nici. Banderas napisał, że szkoda", a ja powiem więcej, to niewybaczalne !
Link to comment
Share on other sites

Ja po prostu byłem przyzwyczajony do tego, że te zloty zwykle odbywały się czasie długiego, majowego weekendu i czasem to kolidowało z naszymi Spektrumowiskami" na forum XLT.. Dlatego na Thesaurusie organizujemy Wielką Majówkę" na początku czerwca. Jest wtedy kilka dni wolnego w UK no i jesli ktoś z nas chciałby pojechać na majowy zlot do Polski to nie byłoby żadnego problemu. A tu się okazuje, że go nie będzie..

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Ja po prostu byłem przyzwyczajony do tego, że te zloty zwykle odbywały się czasie długiego, majowego weekendu i czasem to kolidowało z naszymi "Spektrumowiskami na forum XLT.. "

Wiem wiem Przyjacielu i rozumiem, tylko żartowałem ;) sam bym nie uwierzył, że taki zlot może się nie odbyć, a tu 'masz babo placek'. Nie wiem czy się już miejsca w Polsce wszystkie znudziły, czy nie ma chęci i chętnych by coś takiego pociągnąć czy może jest to działanie poniekąd celowe spowodowane takimi a nie innymi realiami prawnymi związanymi z tematem (myśl ta jako pierwsza na początku przeszłą mi przez głowę).
Link to comment
Share on other sites

banderas - zwykle mamy dwa zloty w roku. Ten pierwszy jest tylko dla członków klubu, ale drugi Poszukiwania Bez Granic", jest otwarty dla każdego i zwykle przyjeżdża sporo gości z Polski. W tym roku spotkamy się najprawdopodobniej w drugiej połowie września. Więcej info o poprzednich zlotach jest na stronie klubu. Jeśli będziemy znali datę i miejsce tegorocznego PBG to też tam podamy i oczywiscie serdecznie zapraszam:)
http://www.metaldetectives.eu/index.php/detecting-without-borders

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information