Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gumbi

Zagadka cz. 12

Recommended Posts

Szwedzki myśliwiec szkolny Svenska Aero J6B JaktfalkenII z 1932 napędzany silnikiem Bristol Jupiter" VIIF

OKAzuje się, że nie wszystkich można tak prostym podobieństwem zmylić. Jak już wydłubiesz tege cusia z Oka może podasz pełną odpowiedź i zadasz co ciekawego?

Wróciłem od mechooptyka i widzę starutkiego Antonova OKA-38 Aist tak łudząco podobnego do Fieselera Fi 156... a może na odwrót?

ОКА-38 Аист
Kurczę, spóźniłem się 5 minut, zachciało mi się zdjęcia po necie szukać :)

Powiem tak. Serdecznie zapraszam do zadania zagadki. W tym momencie mam remont łazienki, na który zmusiła mnie żona - więc czasu mam trochę mniej. Zadawaj!

Dzięki.
Dajcie mi chwilkę, zaraz coś wymyślę, ale jak znam życie, to moja zagadka będzie zagadką około trzech minut :) Pozdrawiam.

Japoński pokładowy samolot torpedowy Mitsubishi 1MT (1MTN1) zaprojektowany przez Herberta Smitha dla potrzeb lotniskowca Hōshō. Napedzany przez 450 konny silnik Napier Lion. Pierwszy lot w 1922, zbudowano 20 egzemplarzy.

Mam nadzieję co już założyłeś okulary ochronne i nic do oka już nie wpadnie i to prehistoria.

Daj pełną odpowiedź i zadaj coś. Swoją drogą fajne latadło, zgaduję, że filmiki z lotów widziałeś.

?.
Mam propozycje -Sonicsquad i Gumbi przez godzine po zadaniu zagadki nie moga odpowiadac , zeby dac szanse nam zwyklym smiertelnikom .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information