Jump to content
  • 0

Odznaka pancerna .

Wolf 25

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

Zapytałem się jeszcze znajomego - powiedział, że praktycznie trafiłem we wszystkie błędy tej odznaki - nie licząc ogniw od gąsienicy i paru innych szczegółów. Sam dokładnie nie wiedział, co powiedzieć, ale stwierdził, że na 95% to fals.

Jest także inne ciekawe kryterium oceny - jeśli coś zbyt pięknie wygląda, i zbyt mało kosztuje, to w 90% przypadków będzie to fals ;)

Pozdrawiam serdecznie, K.

O kurka. Ciężka sprawa. Jeśli kopia, to i tak dobrze wykonana. Ja jednak przyczepię się do paru rzeczy - zaczynamy od góry:

- głowa - dziób zbyt długi, zbyt zaokrąglony i zbyt aciągnięty" w dół, co tworzy coś w stylu ogonka"; oko wraz z rwią" jest zbyt opływowe"
- szyja - pierwsze pióro od góry niezbyt wchodzi" w tło
- skrzydła - mam takie wrażenie, że lewa krawędź jest jakby dłuższa, jak prawej
- nóżki - trochę nieciekawie trzymają swastykę
- liście - trochę słabo widać te żyłki" w środku...
- lufa czołgu - chyba najlepsze - tutaj tworzy jedną całość, natomiast z jej lewego boku powinien być wyraźny odstęp i w tym mała wypustka, co miało symbolizować okno km-u
- lewa gąsienica jest pod zbyt dużym kątem nachylenia w stosunku do prawej (tak jakby uciekała do dołu)
- końcówka prawej gąsienicy, tuż przy rancie koło liści niezbyt widoczne te ząbki"
- szpila nieco za długa, chyba, ze to tak przez zdjęcie

To tyle moich uwag. Ja bym uważał.*

Pozdrawiam, K.

*Ale takie odznaki to po 9 stówek często chodzą, także póki co (81,99zł) mała strata, ale...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information