Skocz do zawartości

Diorama Front Wschodni 1943,


SHarky

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Kolego za opinię. Wracając nieco do tematu kolejnej dioramy z Teciakiem w roli głownej, podsyłam poglądowo fotkę kończonego już powoli przedziału przedniego, w miarę możliwości zarzucę w przyszłości osobny wątek.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Berlinem '45 to jest dobre pole do popisu by ukazać nie tylko chałupnicze metody dopancerzonych pojazdów Aliantów, ale i ostatnie rzuty naprędce skleconego sprzętu Niemców. Widziałem gdzieś kapitalny model przedstawiający Panterę I, ale posiadającą wierzę z dwójki tj. schmalturm, dodatkowo do tego dołożone, zapewne w szybkim pośpiechu płyty pancerne, zero kamo jedynie znaki gdzie mają być spawy wyrabiane przez robotników...no wprost jakby z taśmy produkcyjnej w jakimś dogorywającym zakładzie zjechał ostatni czołg.
Uwielbiam takie konwersje.
SHarky pomyśl może nad czymś w 1:35, wtedy można by było ten Berlin '45 zrobić;) Aczkolwiek na teciaka również czekam heh;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wydaje mi się, że w skali 1:16 to nawet nieco lepiej będzie uzyskać architekturę, fakturę ulic itd. Żadnego problemu nie będzie - podstawy już mam, jednak tak jak wspominasz o sprzęcie to z nim może być nieco gorzej, ale wycisnę co się tylko da:)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, jak podstawka to pewnie tak. Myślałem że chcesz się szarpnąć na dioramę tego typu co na górze, ale w skali 1:16.... No i nie każdy dłubie od podstaw takie praco,tudzież czasochłonne panzery od podstaw... :)
Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie